Skala Tarım

Hakkımızda

Tarımsal sektörde üretime ve araştırma-geliştirmeye (ARGE) yönelik makina ithalatı yapan bir aile şirketidir.

Firmamız; Almanya’da yerleşik tarım makinaları konusunda geniş bir imalat programına sahip Maschinenfabrik Bernard Krone GmbH firmasının 1991 yılından beri Türkiye’deki yetkili tek temsilcisidir.

Ayrıca, Avusturya’da yerleşik; tarımda araştırma-geliştirme (ARGE) ve deneme makinaları imalatçısı olan Wintersteiger A.G.’ firmasının 1993 yılından beri Türkiye’deki yetkili tek temsilcisidir.

Skala Ailesi yirmi yılı aşkın süredir güvenilirliğinden, ürün kalitesinden ödün vermeden temsilciliklerini yapmakta olduğu KRONE GmbH ve Wintersteiger AG firmalarıyla Türkiye pazarında çalışmakta olup; Ülkemizde tarımsal alanda faaliyet gösteren 300’ü aşkın kamu, özel sektördeki işletmelerde, çiftliklerde, özel firmalarda başarılı ve verimli bir şekilde çalışan tarım makinaları bulunmaktadır.

Firmamız, konusunda uzman teknik ekibimiz, mobil servislerimiz, geniş yedek parça stoku sayesinde müşterilerine 24 saat teknik destek, orijinal yedek parça temininde bulunarak müşterilerine hizmet vermektedir.

Amacımız ve tek hedefimiz bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da müşteri memnuniyeti olup; Türkiye’nin her yerindeki müşterilerimizin tarımsal alandaki ihtiyaçlarını karşılamak, satış öncesi, satış sonrası daima müşterimizin yanında olmaktır.